Zdrowie

WYPOCZYWAJ ZDROWO
ZDROWIE

Podczas pobytu na turnusie skorzystaj z usług poprawiających Twoje zdrowie i zwiększające efektywność diety dr Dąbrowskiej.

TEST FOOD DETECTIVE

Wykonaj na miejscu test na tolerancję pokarmową Food Detective. Dzięki temu efektywniejsz odbędziesz  turnus z dietą dr Dąbrowskiej.

BIOREZONANS

Wykonaj biorezonans, dowiedz się więcej na swój temat i zwiększ efektywnosć turnusu.

HYDROKOLONOTERAPIA

 Wspomóż organizm i wykonaj nowoczesną, bezpieczną i skuteczną terapia oczyszczania organizmu.

OCZYSZCZANIE WĄTROBY

Wykonuj specjalistyczy zabieg hydrokolonoterapii według Borysa Boligar. Aktywne płukanie jelita grubego i oczyszczania wątroby wspomagą odbywany turnus.

USŁUGI DODATKOWE
POZOSTAŁE USŁUGI
Odbiór z dworca

Skorzystaj z transportu do i z Ułańskiej Zagrody. Przed przyjazdem skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczgółów.

Ogniska

Podczas pobytu organizowane są ogniska. To świetna okazja na integrację i dobrą zabawę.

Prywatna plaża

Ułańska Zagroda dysponuje prywatną plażą. W okresie letnim to wspaniałe miejsce na plażowanie czy odpoczynek nad jeziorem.

DUŻA SALA Spotkań

Do dsypozycji Gości jest sporo pomieszczeń, gdzie można spotkać się i porozmawiać.

USŁUGI
Zobacz również

Aktywności

Korzystaj poczas pobytu z wielu aktywności. Wycieczki rowerowe i piesze czy spacery to jedne z wielu możliwości na aktywne spędzanie.

RELAKS

W Ułańskiej Zagrodzie znajdziesz przestrzeń na relaks. Sauna, masaże oraz codzienna gimnastyka, a to wszystko pod okiem specjalistów.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.